«Казковий» ремонт кота в чоботях або символ ЖКГ Сум

загрузка...

У 2020 році в парку «Казка» відремонтували казкового кота, який зустрічає відвідувачів біля входу.

Було дуже багато реклами, новин і сюжетів по ТБ. На жаль, як часто це відбувається в Сумах, вже через рік «якість» ремонту дала про себе знати. Про це в фейсбуці написав сумчанин Андрій Пархоменко, який також розмістив фотографії.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)

«В прошлом году этого кота из парка «Сказка» в Сумах капитально так отремонтировали. Уже не знаю сколько на этот срам потратили сотен тысяч гривен, но кот после ремонта не продержался даже год. Не говоря уже о том, что он так и не стал интерактивным или хотя бы как 30 лет назад — механически поворачиваться каждые 15 минут. А может интерактивность кота заключалась в том, что он просто пропукал себе в штанах дыру на всю задницу?????

Читати також: На Сумщині до 9 років позбавлення волі засуджено чоловіка за зґвалтування доньки

Кто не помнит, приведу цитату поста директора департамента инфраструктуры Александра Журбы, который в прошлом году писал такое:

«Я завжди був переконаний, що Суми – місто, де живуть ініціативні люди. Завдяки тандему міської влади та бізнесу в нашому місті оживе візитівка обласного центру – Кіт, що мешкає у парку “Казка”. Він не тільки оновить вбрання, а й стане інтерактивним об’єктом. Вже придумана концепція та розробляється IT-програма. Зовсім скоро він навіть заговорить. А про що – дізнаєтеся згодом», – написав посадовець у Фейсбуці.

Вообщем хотели (а может и не хотели) как лучше, а вышла — большая дыра на заднем месте! Как всегда…» — написав Андрій.

«Діра на дупі — дуже показовий символ стану ЖКГ міста Суми» — такі коментарі залишають сумчани під фото.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *