Де в Сумах можна отримати ходунки, милиці, палиці?

Знав би, де впадеш, соломки постелив би. Кілька років тому отримав травму ноги. У травмпункті зробили свою справу і сказали «Ну а милиці ми вам не дамо. Шукайте самі».

Так, стрибаючи на одній нозі, я шукав по місту Суми тимчасову точку опори. Дякую добрим людям, що допомогли тоді. Нехай вам ця інформація не знадобиться ніколи. Але нехай вона у вас буде під рукою, хоча б для того щоб допомогти комусь.

Сумський міський терцентр соціального обслуговування «Берегиня» опублікував інформацію, яка допоможе сумчанам у важких ситуаціях.

На сьогодні матеріально-технічна база центру налічує понад 900 різних засобів, більшість з яких знаходяться в користуванні нужденних громадян. Усі нужденні можуть отримати у тимчасове користування крісла колісні, ролатори, ходунки, милиці, палиці, стільці з санітарним оснащенням, функціональні ліжка, які в значній мірі полегшать життя хворих і людей з інвалідністю.

Кримінал: на Сумщині вітчим зґвалтував падчерку [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/region/kriminal-na-sumshhini-vitchim-zgvaltuvav-padcherku/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Для отримання засобів пересування і реабілітації необхідно надати такі документи: заяву, довідку з медустанови про необхідність забезпечення, копію паспорта, копію ідентифікаційного коду.

У разі необхідності надання засоба реабілітації для дитини подається свідоцтво про її народження. Засоби пересування та реабілітації надаються безкоштовно на термін, який узгоджується сторонами в договорі. У разі необхідності термін прокату може бути продовжений. Адреса: Суми, вул. Інтернаціоналістів, д. 18, тел. 60-49-95, 050-405-56-70.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *