157-й виборчий округ: що в Сумах відремонтують за рахунок субвенції?

загрузка...

Кілька днів тому на сайті була опублікована новина про те, на що будуть витрачені кошти субвенції у виборчому окрузі №158. Детальніше 158-й виборчий округ на Сумщині: які об’єкти профінансують за рахунок субвенції?

А як же округ №157 (Суми)? З невеликим запізненням від свого колеги нардеп Тетяна Рябуха повідомила виборцям про те, що відремонтують на її окрузі за 10 мільйонів гривень?

«Майже 10 з половиною мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій направлено цього року на об’єкти 157 округу — на школи, садочки і лікарні Сумської громади. Детальніше з проектами ви можете ознайомитись нижче ⬇️

Скажу відверто: коли я і моя команда формували перелік ремонтів, нам довелося спиратися на наявні проекти.

І тут є своє пояснення — місто не готове оперативно надавати проекти для реалізації через банальну відсутність проектно-кошторисної документації, яка майже зовсім не розробляється на замовлення міської влади. Тобто гроші на ремонти є, а документації немає. Як в анекдоті про чоловіка, який роками просив у Бога виграш у лотерею, і жодного разу не придбав білет 🤷🏻‍♀️ Сподіваюся, що наступного року місцева влада хоча б придбає білети (читай — підготує проекти).

❗️В будь-якому разі перші протипожежні системи в школах Сум з’являться вже цього року. І це надважливо, адже йдеться про безпеку наших дітей.

🔸 Придбання тренажеру для реабілітації для Комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради.

Бидло як воно є: У Лебедині молодики «побилися» з інформаційним стендом (відео)

🔸 Капітальний ремонт огорожі, павільйонів та замощення території Комунальної установи Сумський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад №9 Веснянка».

🔸 Капітальний ремонт будівлі із заміною вікон на металопластикові Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 39 «Теремок».

🔸 Капітальний ремонт будівлі із заміною вікон на металопластикові Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 15 «Перлинка».

🔸 Капітальний ремонт покрівлі з утепленням Комунальної установи Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ступеня — дошкільний навчальний заклад № 34».

🔸 Капітальний ремонт «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та передавання тривожних сповіщень Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23».

🔸 Капітальний ремонт «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та передавання тривожних сповіщень Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17».

🔸 Капітальний ремонт харчоблоку Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 «Унікум» Сумської міської ради» — написала Т.Рябуха.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *