Аномальна спека: в «Сумиобленерго» прокоментували відключення електроенергії, яке сталося в Сумах

Упродовж 23-24 червня синоптики зафіксували на Сумщині рекордно високі температури. Вдень стовпчик термометра підвищився до 32-35 градусів. Такий температурний режим на цей період в області з 1944 року спостерігається вперше. Аномальна спека негативно вплинула, зокрема, і на роботу електрообладнання.

Увечері, 24 червня, внаслідок пошкодження обладнання електричних мереж відбулося аварійне знеструмлення споживачів Сум та прилеглих до міста населених пунктів. Аварійна ситуація в електричних мережах АТ «Сумиобленерго» відбувалась одночасно з пошкодженням електричного обладнання на підстанції 330 кВ «Суми» НЕК «Укренерго», повністю вийшов із ладу вимикач 35 кВ.

Фахівці АТ «Сумиобленерго» одразу зреагували на аварію, впродовж нетривалого часу відновили електропостачання споживачів по резервних лініях електропередач та усунули наслідки пошкодження електромереж.

Читати також: У національному парку на Сумщині зловили нелегального лісоруба

Наразі усі споживачі заживлені.

Працівники Товариства і надалі докладатимуть всіх зусиль для того, щоб мешканці Сум і області були зі світлом 24/7. Тому просимо споживачів із розумінням поставитися до тимчасових відключень електроенергії, які можуть бути зумовлені природними катаклізмами. Всі електричні лінії, для живлення споживачів другої категорії надійності, у м. Суми мають резервне живлення, яке забезпечує їх електричною енергією у разі аварійного знеструмлення.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.