Без місць для сидіння і в спеку: У Сумах запрацював центр масової вакцинації

загрузка...

У Сумах 26 червня запрацював центр масової вакцинації. Розмістили його у молодіжному центрі «Романтика». На 9.00, до початку роботи центру, тут зібралось близько трьохсот людей. Кололи сумчан вакциною CoronaVac.

Слід зазначити, що люди скаржилися на відсутність місць для сидіння. Вистояти величезну чергу на вулиці в спеку було нелегким завданням для багатьох. Це суттєве зауваження для організаторів.

До відкриття — 300 охочих. У Сумах запрацював центр масової вакцинації

Про те, як дізнались про вакцинацію, якою саме хотілось би вакцинуватися та чого очікують від неї нам розповіли самі сумчани.

“Подзвонив сімейний лікар – сказав, що з дев’ятої години 26-го, 27-го, 28-го в центрі “Романтика” буде вакцинація. От і прийшов я. Що очікую? Не знаю. Що буде. Сказали: треба вакцинуватися, я вакцинуюся. Сам я військовий чоловік був, тепер — пенсіонер. Я знаю, це потрібно робити”, — говорить Микола Зінченко.

До відкриття — 300 охочих. У Сумах запрацював центр масової вакцинації

“Записалася — і через два дні вже повідомили. Мені немає різниці, будь-якою”, — сказала Людмила Чубур.

Володимир та Анна вже пройшли процес вакцинації.

“На вакцинацію я записався в “Дії”. Місяці три тому. Подзвонив сімейний лікар – сказав, що сьогодні можна пройти вакцинацію. У принципі — без різниці, якою вакциною. Якби була користь від неї”, — каже Володимир.

Читати також: На Сумщині тривають заходи з перевірки дотримання іноземцями правил перебування в Україні

Свою історію розповідає Анна: “Не чекали. З’явилась вакцина – вирішили привитися, тому що ситуація в країні — дуже складна і важка. Тобто прийняли рішення вакцинуватися всією родиною”.

До відкриття — 300 охочих. У Сумах запрацював центр масової вакцинації

За словами заступника директора центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Володимира Шепелєва, вакцинація йде у штатному режимі.

“Наразі залучені шість мобільних бригад вакцинації. По дві бригади з кожного центру: це центр первинної медико-санітарної допомоги №1, на Іллінській, центр первинної медико-санітарної допомоги №2, на Привокзальній, і лікарні святого Пантелеймона — теж дві бригади. Наразі все проходить в штатному режимі. Зібралась велика кількість народу, але ми їх усіх задовільнимо вакцинацією”, — розповів він.

За його словами, вакциною центр забезпечений в повному обсязі. У разі необхідності у лікарнях є резервні вакцини.

Крім того, в центрі чергує бригада швидкої допомоги. За перші дві годин роботи звернень до неї не було.

“З початку чергування ніхто за медичною допомогою не звертався, усі почувають себе поки що добре. Але якщо комусь потрібна невідкладна допомога, то завжди готові надати її. Кор.: – Скільки тут бригад? – Тут поки що 1 одна бригада. Якщо буде потрібна ще бригада, то в телефонному режимі повідомляю старшому лікарю та диспетчеру, які надсилають ще бригаду”,— зазначив фельдшер медицини невідкладних стадій Віталій Рудиченко.

Як стверджують сумчани, вже на 13:30 черги бажаючих зробити щеплення не було.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст «анатолий кузьмин да с логистикой проблемы на всех уровнях, хуже чем было в самом задрыпаном колхозе. нравится ответить поделиться 1 4 Serhiy Petrenko це не масова вакцинация це масове нущання над людьми нравится ответить поделиться 48 мин. 12 андрей шкут 13:30, очереди вообще нет... нравится ответить поделиться 22 мин. 2 екатерина воеводина андрей шкут вам повезло. A люди утра в очереди стояли) нравится ответить поделиться 6 часов мин.»)

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *