Черговий ажіотаж: сумській парацетамол є скрізь, але не в Сумах

загрузка...

Сумчани завжди піддавалися паніці, що доставляє чималу радість керівництву продуктових магазинів, аптек і постачальникам, які з ними працюють. Але через те, що хтось скуповує по 10 і більше штук того чи іншого продукту, створюється штучний дефіцит зокрема такого лікарського засобу як парацетамол. До недавнього часу коштував він «3 копійкі — відро» і було його повно. Але проблема в тому, що ті, кому він дійсно зараз потрібен, в Сумах купити його не можуть. Їм пропонують тільки дорогі лікі які містять парацетамол (панадол) і то їх кількість в аптеках Сум стало різко зменшується. Про це ми дізналися сьогодні (10 квітня), обійшовши десяток аптек в обласному центрі.

У Сумах два нові випадки захворювання на коронавірус

-Врач виписав парацетамол, щоб збивати температуру, — розповідає суманка Олена. -Пішли в аптеку, щоб купити, але там його не виявилося. Пішла в іншу і там немає. У третій сказали «Дівчина і не шукайте, його в місті немає!». У той же день розмовляла з подругою по телефону, яка живе в Дніпрі. Поскаржилася на ситуацію. Та каже: «А у нас повно всього, ніякого ажіотажу, хочеш пришлю?». І ось приходить мені по пошті посилка. Розкриваю я її, а там «Піарон» (містить парацетамол). Прекрасно, він набагато дешевше того, що зараз пропонують в сумських аптеках. Але уважно розглянувши пачку, я остовпіла. Ці ліки зроблено в Сумах. Виробництво «Кусум Фарм» місто Суми. Але в аптеках обласного центру його немає. Як так? Він же зараз дуже потрібен сумчанам, судячи з того, як його купують.

У Сумах біля «Ситого пана» перевернулося авто

Ми подзвонили в ТОВ «Кусум Фарм» в м.Суми, щоб поцікавитися про те, чому так виходить, що сумського продукту немає в аптеках обласного центру? Але відповіли на це питання тільки в Києві, в головному офісі підприємства. Нам пояснили, що «Кусум Фарм» працює з 3 дистриб’юторами, які поширюють продукцію підприємства по аптечним мережам. На «Кусум Фарм» були вельми здивовані тим, що в Сумах немає того ж «Піарона». Тим ні менш пояснили це можливими збоями в логістиці або заборгованістю аптек перед постачальниками. Ну або аптеки не зацікавлені … Але якщо ці ліки є в інших містах, то незрозуміло чому їх немає в Сумах?

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *