Дітям у школах і садочках Сумської міської ТГ видаватимуть набори цукерок

Наступного тижня дітям, які відвідують заклади загальної середньої та дошкільної освіти Сумської міської ТГ, видаватимуть набори цукерок.

Як зазначив заступник міського голови Станіслав Поляков, у такий спосіб прагнуть підтримати дітей, котрі залишилися в громаді, відволікти від важких думок, налаштувати на позитивні емоції.

«Цукерки вже доправлені до закладів освіти відповідно до заявок, які робили їхні керівники. Набори передбачені для тих дітей, які наразі фактично перебувають у громаді, незалежно від того, яка в них зараз форма здобуття освіти. Отримати детальну інформацію можна у класних керівників і вихователів, які видаватимуть набори», – зазначив посадовець.

Загалом сформували 29071 набір солодощів. Цукерки надані благодійниками. Кожна дитина отримає один набір. Він важить 1 кг. Складається з шоколадних цукерок і карамельок. Видаватимуть набори з 11 по 14 жовтня.

Отримати цукерки можна буде безпосередньо в закладі, який відвідують син чи донька. Для цього батькам чи довіреній особі необхідно буде мати свій паспорт і свідоцтво про народження дитини (документи потрібні для відповідного обліку). Діти, які вже мають паспорти, зможуть забрати свої набори, пред’явивши цей документ.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *