До кінця року у Сумах щодня випускатимуть на лінії 70 тролейбусів?

На нараді в Сумській мерії 24 січня мер Сум Олександр Лисенко поставив завдання перед міськвідділом транспорту та КП «Електроавтотранс» – докласти максимум зусиль для того, щоб на вулиці Сум щодня виїжджали 70 тролейбусів.

«Тролейбуси ми ремонтуємо, робимо капремонти, щоб їхня кількість не зменшувалася. А от із водіями треба вирішити проблему – потрібні ще люди. Можливо, треба подумати з приводу зарплати, щоб ми мали ще плюс десять водіїв. Ми маємо чимало сімейних підрядів, які працюють цілими сім’ями. Давайте повертати наших водіїв із Києва та закордону», – запропонував він.

Проте директор КП Андрій Новик одразу заявив, що про 70 тролейбусів немає сенсу говорити, доки місто не купить і не запустить пересувну підстанцію у центрі Сум.

На це градоначальник відповів, що таке завдання – не на місяць. 

«Але в депкорпусі є повне розуміння того, що цього року ми купуємо не лише мобільну підстанцію для заміни інших шести підстанцій, якщо вони вийдуть з ладу, а й того, що ми беремо участь та продовжуємо програму «Муніципальний транспорт України». На ній передбачається будівництво стаціонарної підстанції, і навіть часткова заміна тролеї. Думаю, після придбання пересувної підстанції та її підключення ми зможемо говорити про 70 тролейбусів на лініях Сум до кінця року», – уточнив він.

Цю тему мер піднімає не вперше. Раніше він уже заявляв про те, що можливо місто навіть заохочуватиме водіїв житлом. Тепер уже про нерухомість він не згадує. Передумав?

ВШ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *