До започаткованого на Сумщині челенджу приєднуються міста в інших регіонах України

загрузка...

Челендж «Стоп корона — посади дерево здоров’я», який започаткував шосткинець Павло Анікейцев разом із Станцією юних натуралістів стає популярним в Україні. Почалося з того, що містянам було запропоновано безкоштовно отримати від позашкільного закладу саджанці дерев та висадити їх будь-де: чи на вулиці, чи у себе біля будинку.  Деревця символізують перемогу над коронавірусом. 

Доставляти саджанці до замовників зголосився Павло Анікейцев. Через кілька годин від початку акції, люди почали масово телефонувати, аби їх отримати.

Вже наступного дня після оголошення челленджу на вулицях Свободи, Некрасова, 6-ї Гвардійської Дивізії, Онуприенко, Марата і Робоча було висаджено 41 дерево (15 каштанів, 12 оцтових дерев, 4 клена, 4 липи, 4 карликових сливи, одна вишня і один абрикос).

Однокласники Івана Демиденко зняли відео, щоб допомогти йому зібрати гроші

Акцією зацікавились конотопчани. Аби доставити саджанці до сусіднього міста Павло Анікейцев подолав на велосипеді більша ста кілометрів! Підтримали челлендж і «прийняли» на своїй території саджанці Конотопська метеостанція та Медико-санітарна частина ТОВ «НВО Червоний металіст».

І ось зараз акція започаткована у Шостці набирає обороти. Як пише Павло на своїй сторінці у Фейсбук, до неї приєднались жителі інших областей України.

— Ми відправили саджанці з інструкцією по посадці і догляду до Львівської, Вінницької, Хмельницької, Харківської та Київської областей. Дуже приємно, що наша ініціатива знайшла живий відгук, адже карантин закінчиться, а дерева будуть радувати і дарувати здоров’я довгі роки. Вкотре переконуюся, що разом ми зможемо впоратися з будь-яким завданням!

shostkanews Євгенія Павлова

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *