GPS-прилади на маршрутках. Чи відновили їхню роботу приватні перевізники в Сумах

загрузка...
GPS-прилади на маршрутках. Чи відновили їхню роботу приватні перевізники в Сумах
Суспільне Суми

До 15 лютого приватні перевізники в Сумах мали відновити роботу GPS-приладів на своїх машинах. Про це йшлося два тижні тому під час загальних зборів із ними у міській раді. Журналісти перевіряли, чи виконали свою обіцянку надавачі послуги.

15 лютого, близько 14.30, маршрутне таксі №20 стояло на кінцевій зупинці «Аеропорт». Ця ж машина є на GPS-мапі. Маршрутне таксі №1, на зупинці «Вулиця Роменська», о 15.00 сервіс не показував.

Водій Микола на запитання, чи є в машині GPS-навігатор, відповідає: «Має стояти. Кор.: — GPS-навігатор є на машині чи ні? – Має стояти. Знаю, що ставили. Кор.: – Але не працює? – Напевно».

За договором на 1-му маршруті має працювати 10 машин. Жодна на мапі не «світилась». Також не можна було побачити на екрані машину 55-того маршруту. Водій Сергій на запитання, чому, не показує маршрутне таксі на сервісі, відповів: «На GPS-карті? Не знаю. Кор.: – Тобто немає у Вас GPS-навігатора? – Немає, мабуть».

Читайте також: У Сумській області визначили 10 кращих безпечних туристичних об’єктів

Журналісти намагалися з’ясувати у перевізників, чи є та чи працюють у них GPS-навігатори. «АТП-1054», ФОП «Олійник» від коментарів відмовились без пояснення причин. «Престиж лайн», послалися на сильну зайнятість. З «Сумипастранс», ПП «Согор», ПП «Запорожець», ФОП «Оліфіренко» зв’язатися не вдалося. «Компол», ФОП «Масюк» та ФОП «Прокопішек» сказали, що їхні машини обладнані GPS-приладами.

«Ми не встигли встановити. Мені дали тиждень, поки я встигла тільки оформити людей, в Трансінспекції зареєструвати машини і так далі. По-перше, вона — коштує дорого, а там є вебкамери — і можна дивитись. П’ять машин їздить чітко», — говорить перевізниця Олена Сезько.

На коментар щодо відновлення роботи GPS-навігаторів перевізниками начальника відділу транспорту Сергія Яковенка журналісти чекають. Речниця міської ради Ольга Семениста сказала виданню Суспільне Суми, що через зайнятість чиновника надати 15 лютого його не можуть.

suspilne.media

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *