Хибне мінування зірвало танцювальний фестиваль у Сумах

З дуже неприємною пригодою довелося зіткнутися дітям та батькам, які зібралися з усієї області на танцювальний фестиваль сучасного та класичного танцю Vivafest, що проходив у вихідні у будівлі СумДУ. 

Через повідомлення про мінування 12 грудня всіх з будівлі евакуювали, правоохоронці та вибухотехніки проводили перевірку – загалом фестиваль було зірвано. 

Читати також: Сумський завод SELMI хочуть продати за 42 мільйони

Як повідомив начальник сектору комунікацій ГУНП у Сумській області Володимир Крупецьких, о 13.30 до поліції надійшло повідомлення від СБУ. У листі, який надійшов на офіційну електронну пошту цієї установи, містилася інформація про вибуховий пристрій у будівлі СумДУ. 

Правоохоронці виїхали на місце, евакуювали людей, обстежили помешкання. Вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 КК України, ведеться слідство. Коли мінера буде виявлено, йому доведеться відповісти за свої дії.

Втім, як відомо, подібні повідомлення – не рідкість, їх одержують у різних областях, іноді – цілими серіями. Через Інтернет вони можуть надходити навіть не з території України, тому встановити «мінерів» виходить далеко не завжди. Проте хочеться вірити, що правоохоронці знайдуть спосіб припинити подібні «жарти».

ВШ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *