Хто не проти, той за: сумчани погодилися з новим тарифом на водопостачання

загрузка...

У понеділок, 25 травня, в приміщенні актової зали КП «Міськводоканал» Сумської міської ради було проведено відкрите обговорення питання встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021рік.

Слухання відбулися за участю директора департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради Олександра Журби, фахівців сектору тарифної політики департаменту інфраструктури, керівників підрозділів КП «Міськводоканал», які відповідають за питання розрахунків тарифів, представників громади та журналістів.

Повідомлення щодо проведення відкритого обговорення було розміщене на офіційному сайті підприємства 5 травня 2020 року

Протягом 14 календарних днів зауважень та пропозицій від зацікавлених осіб не надійшло.

Нагадуємо, що ми робили оголошеня про підвищення тарифів У Сумах майже на 15% збираються підняти тариф на водопостачання.  На жаль, сумчани не відреагували. Тобто за замовчуванням всі погодилися з новім тарифом.

За результатами обговорення, ухвалено рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік у розмірі:

  • на централізоване водопостачання— 13,728 грн. куб. м з ПДВ,
  • на централізоване водовідведення — 14,184 грн. куб. м з ПДВ.

Протокол відкритого обговорення направлено на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *