Як скоро на Троїцьку в Сумах повернуться тролейбуси?

загрузка...

Ще на початку лютого в зв’язку з аварією на підстанції №1 проспект Шевченка і вул. Троїцька в Сумах залишилися без комунальних тролейбусів. Представники влади відразу ж заявили, що проведуть переговори з перевізниками (на маршрутах №14, 22 і 55) і попросять посилити ці напрямки. Також мер Сум Олександр Лисенко дав доручення підкріпити їх комунальними автобусами.

Однак до нас звернулися читачі, які цікавляться, як скоро тролейбуси повернуться на Троїцьку і де ж обіцяні автобуси: «Адже обіцяли навіть комунальний транспорт виділити, а виїхати звідси практично нереально! Чи зробив місто хоч щось? »

Читати також: Мітинг залізничників: сумчани не їздили на акцію протесту до Києва

Ми зв’язалися з начальником міськвідділу транспорту і зв’язку Сергієм Яковенко і попросили його прокоментувати ситуацію.

«Ми дійсно пустили на Троїцьку два комунальних маршруту — № 62 і 58А (по дві машини), — пояснив чиновник. — Однак ситуація ускладнилася тим, що перевізник на маршруті № 14 «Тімірязєвка — ж.-д. вокзал »взагалі відмовився обслуговувати його через нерентабельність перевезень і відсутності достатньої кількості водіїв відповідної кваліфікації. Що ж стосується ремонту підстанції та повернення тролейбусів на Троїцьку, коли це станеться, поки сказати важко. Ми працюємо над цим питанням разом з КП «Електроавтотранс», проте все залежить від фінансування ».

Схоже, порадувати сумчан поки нічим. Швидше б прийшла весна, щоб можна було хоча б безпечно ходити пішки …

Джерело ВШ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *