Ялинки в Сумах продаватимуть лише на ринках?

Напевно, сумчани помітили, що в обласному центрі немає жодних приготувань під ялинкові базари. Справа в тому, що Сумський міськвиконком цього року відмовив у їхньому розміщенні по місту. А структурним підрозділам міськради доручили опрацювати можливість виділення таких місць на ринках Сум.

Представники міської влади провели зустрічі з керівництвом ринків та підприємцями. «З огляду на те, що місця торгівлі хвойними часто не дозволяли вільно ходити тротуарами, були й інші зауваження, цього року ми маємо виробити такий механізм, щоб всього цього уникнути: не створювати сумчанам незручностей і водночас задовольнити попит споживачів, і щоб продавці ялинок могли законно торгувати без повторення ситуацій з баштанними», – зазначила заступник мера Тамара Іщенко.

Вона повідомила, що розмістити точки продажу ялинок і сосен можна на Центральному ринку, а також ринках на вул. Привокзальна та Інтернаціоналістів.

У той же час підприємці все ж таки просять дати їм працювати на колишніх місцях – там, де ялинки продавали і раніше. Вони навіть готові піти на жорсткі вимоги до облаштування таких торгових точок і пообіцяли дотримуватися цих правил. Тепер справа за містом – з’являться у Сумах ялинки чи все ж таки ні.

Ваш Шанс

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *