Кинув сміття — хрюкни: сумчани прибрали ще одне велике сміттєзвалище (відео)

загрузка...
Це те звалище, про яке йде мова. Фото зроблено навесні. Уважно подивіться на фото, а потім подивіться відео, щоб зрозуміти яка глибока ця яма.

Щороку небайдужі мешканці міста Суми збирають тонни сміття після своїх співгромадян, які вважають допустимим кинути його в першу ж яму або вивезти в посадку. Саме вивезти на автомобілі! Тому що на машину заробили, а совість придбати ніяк не виходить.

На Сумщині псевдолікар видурив у жінки 40 000 гривень

Ось і в цьому році та частина сумчан, яка любить своє місто, приступила до ліквідації звалищ іще з лютого. Фотозвіти про виконану роботу розміщені в соціальних мережах. Здавалося б, це має надихати інших дбайливіше ставитися до чистоти і поважати чужу працю, але на жаль … Та частина сумчан, яка тільки зовні нагадує людей, продовжує смітити.

Сьогодні, 16 травня, мешканці обласного центру, які до цього жодного разу не зустрічалися, а лише спілкувалися в фейсбуці, зібралися, щоб прибрати одну з досить відомих звалищ сміття, яке розташовано за ТЦ «Епіцентр» по вул.Героїв Крут.

Судячи з характеру сміття, там частенько бувають наркомани, туди везуть будівельні відходи, ну а основна маса скидається туди любителями пікніку. Шар сміття просто вражає. Зібравши сміття максимально наскільки це було можливо, учасники суботника були в шоці, дізнавшись, що під ногами ще один шар сміття приблизно 0,5 метри… мінімум. Там потрібен екскаватор і можна буде підняти ще стільки ж сміття, скільки було зібрано руками.


Коли скінчилися пакети (20 штук по 60 літрів, 10 штук по 120 літрів і ще кілька мішків) виявилося, що поруч ще одна звалище. Так що доведеться збиратися і не один раз, щоб все прибрати.

Але є проблема — вивезення цього сміття і закопування ям, які приваблюють любителів створювати звалища. Щиро сподіваємося, що Департамент інфраструктури Сумської міськради в особі Олександра Журби і мер міста Суми Олексанрдр  Лисенко не залишаться осторонь і підтримають учасників суботника.

Адже напевно, буде не зовсім правильно, якщо керівники міста залишаться осторонь проблеми.

Опубліковано Один дома Сумы Субота, 16 травня 2020 р.

 

Місце, де акуратно складено сміття в пакетах, позначено на мапі. Ну а ми вже на наступному тижні перевіримо, вивезли його чи ні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *