Коли в Сумах запрацюють “арештовані” фонтани на Театральній?

загрузка...

Традиційно водограї мають запрацювати з 1 травня. Комунальні служби активно готують їх до сезону, окрім одного – “передвиборчого” фонтану на площі Театральній. Виявилось, що конструкція перебуває під арештом і триває кримінальне провадження. Хто намагався нажитись на водограях та чи запрацюють вони цьогоріч..

Перед місцевими виборами у 2020 році міський голова Олександр Лисенко, який вдруге балотувався на посаду, обіцяв, що реконструйована Театральна площа, на яку витратили 35 мільйонів з міського бюджету, стане прикрасою міста. Втім, невдовзі після закінчення виборів, її родзинку, – фонтани, зняли без жодних пояснень.

Читати також: У Сумах біля мерії зібрались батьки, діти яких займаються на стадіоні «Авангард»

У квітні комунальники почали підготовку водограїв до літнього сезону, але площу Театральну чомусь містично оминали. В управлінні капітального будівництва міськради нам пояснили, що тільки ці фонтани запрацюють із запізненням.

“Десь 15-20 травня орієнтовно будемо вже запускати. Саме обладнання встановиться там, грубо кажучи, протягом двох тижнів. Два тижні потрібно на те, щоб його перевірити, протестувати динаміку і так далі,” – відповів начальник управління Віталій Шилов.

Хоч причину затримки чиновник нам не повідомив, ми про неї дізнались. Як з’ясувалося, фонтани з Театральної площі фігурують у матеріалах кримінального провадження, а посадовці, причетні до його будівництва, ймовірно намагалися отримати грошову вигоду.

СТС Суми

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *