Комісія з НС погодила торгівлю непродовольчими товарами на всіх ринках Сум

загрузка...

Сумська комісія з надзвичайних ситуацій рекомендувала дозволити торгівлю непродовольчими товарами на всіх ринках (документ)

Таке рішення сьогодні, 12 травня, прийняли на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій після ранкового мітингу підприємців під стінами Сумської мерії.

Розглянувши звернення підприємців Центрального ринку міста Суми до міського голови від 12 травня, комісія рекомендувала виконкому міської ради розглянути питання надання дозволу суб’єктам господарювання з продажу непродовольчої групи товарів на території ринків міста Суми за умови забезпечення виконання протиепідемічних заходів на період карантину.

Приїхав і викинув сміття: а тепер приїдь і прибери (відео)

Відділу торгівлі міськради рекомендували підготовити відповідний проєкт рішення виконкому, а мобільній групі з контролю за дотриманням вимог щодо карантину людей — обстежити торговельні точки та надати виконкому результати обстежень.

Нагадаємо, що сьогодні 12 травня мало відбутися засідання Виконавчого комітету СМР, на якому повинні були розглянути питання торгівлі непродовольчими групами товарів у Сумах. Але засідання так і не відбулося. Також вранці сьогодні підприємці з центрального ринку Сум мітингували під стінами міської ради та мер Олександр Лисенко пообіцяв їм зібрати сьогодні засідання виконкому.

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *