КП «Шляхрембуд» виграло тендер на утримання зупинок громадського транспорту в Сумах

загрузка...

КП «Шляхрембуд» перемогло в тендері на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту на території Сумської міської ТГ у 2021 році.

Департамент інфраструктури міста СМР оголошував тендер на очікувану вартість 3 600 000 грн. В аукціоні, який відбувся 8 лютого, взяли участь чотири підприємства: ТОВ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед», КП «Шляхрембуд» СМР, КП «Паркінг» СМР та ТОВ «Керуюча компанія «Домком Суми».

У ході аукціону найнижчу пропозицію подало ТОВ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед». Але вона була відхилена через аномально низьку ціну – 1 299 087,38 грн. (тобто майже втричі менше за оголошену замовником очікувану вартість послуг).

Наступною найнижчою пропозицією була пропозиція КП «Шляхрембуд» – 2 699 994 грн. Тож за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції КП “Шляхрембуд” було оголошено переможцем.

Згідно замовлення департаменту інфраструктури міста, у 2021 році утриманню підлягають 307 зупинок на території Сум та сел Нижнє й Верхнє Піщане. Загальна площа посадкових майданчиків на цих зупинках складає 15222 кв. м.

Читати також: У Сумах патрульні розшукали водія, який вчинив ДТП і залишив місце автопригоди

Утримання полягає в систематичному очищенні посадкових майданчиків на зупинках від пилу, випадкового сміття та опалого листя, ґрунтових та інших наносів шляхом їх підмітання; очищенні від об`яв та рекламних брошур; очищенні урн та вивезення сміття.

Також має проводитися очищення зупинок від снігу й обробка покриття зупинок фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами.

Зазначимо, що прибирати зупинки КП «Шляхрембуд» почне після підписання відповідного договору з департаментом інфраструктури за результатами проведеного тендеру. Про дату підписання договору буде повідомлено додатково.

А поки що утримувати зупинки продовжуватиме КП «Паркінг», яке виграло минулорічний тендер на ці послуги. Департамент інфраструктури подовжив термін дії договору з КП «Паркінг» до 26.02.2021 р. для проведення процедури закупівлі на початку 2021 р. відповідно до ч.6 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі”.

КП «Шляхрембуд»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *