Лікарі-фахівці в дитячих поліклініках міста Суми будуть проводити прийом позмінно

Колектив КНП « Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР постійно працює над покращенням якості надання медичних послуг та доступністю лікарів амбулаторно – поліклінічної служби для дитячого населення Сумської громади.

Читати також:  На Сумщині чоловік незаконно захватив землю та погрожує селянам рушницею

З 1 червня 2021року в консультативно – діагностичному відділенні №1, вул. Праці,3 та консультативно – діагностичному відділенні №2, вул. Івана Сірка,3 , лікарі фахівці будуть проводити прийоми позмінно з 8:00 до 19:00, також будуть проводитися прийоми в суботні дні ( другу та четверту суботу в консультативно – діагностичному відділенні №1, вул. Праці,3 , в першу та третю суботу в консультативно – діагностичному відділенні №2, вул. Івана Сірка,3 з 8:00 до 14:00.

Запис до лікарів проводиться он – лайн в системі « Поліклініка без черг», або за телефоном 66-09-91; 66-09-90 в консультативно – діагностичному відділенні №1, вул. Праці,3 66-18-80; 66-18-81 в консультативно – діагностичному відділенні №2, вул. Івана Сірка,3 за наявності електронного направлення від педіатра( сімейного лікаря) .

Шановні батьки! Своєчасно звертайтеся за медичною допомогою, плануйте проходження профілактичних оглядів.
Будьте здорові.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *