Мати хворої дитини звернулася з проханням до керівництва Сумщини та обласного центру

загрузка...

Сумчанка Ксенія Сухорученко в фейсбуці звернулася до губернатора Сумщини, меру міста Суми та всім, хто може вплинути на вирішення проблеми з ремонтом дороги біля і на території Сумської обласної дитячої клінічної лікарні на Ковпака.

«Доброго дня всім! Хочу висловити слова глибокої поваги керівництву Сумської області , міста, району та звернутися з величезним проханням, гадаю жителі підтримають дане прохання…

Де в Сумах краще не купатися?

Невеличка передмова — позавчора мій син, у якого рідкісна хвороба (шкіра дуже тендітна та злазить від найменшого дотику) упав з велосипеду, помимо всіх ран, які виникли від падіння була підозра на перелом ноги, викликала швидку, яка за мить примчала, нам надали першу невідкладну допомогу, (лікар швидкої просто майстер своєї справи), та повезли до ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ, так як травмпункт тільки у цій лікарні!

Нам неймовірно пощастило, що швидка була з хорошими амортизаторами, по місту їхали дуже м’яко, дякуємо Олександру Миколайовичу Лисенку за його труди та за якісну дорогу, але переїхавши до території лікарні, нас попередили, що треба триматися, лікар дуже хвилювався за Мішу, бо дитина почала кричати, від такої гойданини, не тільки з проблемою як у нас неможливо витримати їзди по таких ямах, мене теж кидало по салону швидкої і я навіть дитині нічим не могла допомогти… Уявіть собі, що діти потрапляють туди з переломами і як можна водію провезти через ями, щоб не нанести шкоди пацієнту -це неможливо, яка б машина гарна не була, ями є ями.

Як говорив наш мер міста — що ми можемо писати за проблеми у ФБ, тому що у кожного посадовця купа роботи і можливо не всі проблеми можна побачити чи охопити відразу, тому моє прохання до ВСІХ: Губернатора області, голови області, міста та району, щодо вирішення даної проблеми, бо ця лікарня обслуговує надзвичайно велику кулькість людей з Сумської області, міста та району, тож можливо дане питання щодо #ремонту_дороги на території #Сумської_обласної_дитячої_лікарні, буде вирішено спільними зусиллями. #Збережемо_здоров‘я #діток!
P.s.: Окрема подяка лікарю швидкої, водію та ортопеду, шкода, що не знаю прізвищ»-написала Ксенія.

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *