Мер Конотопа Семеніхін помилився: жінка померла не від коронавірусу

загрузка...

31 березня мер Конотопа Артем Семеніхін заявив, що в Конотопі друга смерть від коронавирусу. Йдеться про жінку 59 р.н., яка, нібито, заразилася, перебуваючи в лікарні. Новину зі слів мера підхопили всі ЗМІ. Сьогодні донька покійної розмістила в фейсбуці результати лабораторного дослідження. У її матері не було коронавіруса. Семеніхін помилився!

Йдеться про цю новину Мер Конотопа Артем Семеніхін: у Конотопі друга смерть від коронавірусу

«Не могли змовчати, бо душа болить за найдорожчу людину — нашу маму, з якою не дозволили попрощатися, провести в останню її дорогу, так, як вона того заслужила за роки свого життя. Бо боляче, коли в час важкої утрати із-за пустих обвинувачень замість підтримки ти підпадаєш під загальне цькування, коли знайомі відвертаються, коли замість слів співчуття чуєш звинувачення. І не в образі на людей, бо більшість просто залякані інформацією яку говорить ЗМІ, адже це говориться офіційно, на ТВ — значить це правда.

А все «дякуючи» голослівним заявам нашого мера, очільника нашого міста, який замість того, аби заспокоювати населення в такий важкий емоційно час, тоді коли навколо ми тільки і чуємо звідусіль про загрозу — він сіє паніку, робить піар і славу на чужому горі, використовує неперевірену або і взагалі вигадану власною уявою інформацію і несе її в масу, розголошує фейк на всю країну.

14-річна Руслана Шурхно з Конотопу потребує нашої допомоги

Нашої мами не повернути, але ми не хочемо, щоб її останні хвилини життя були використані задля корисливих цілей, щоб пам’ять про неї була спаплюжена.
А чи відповість наш мер за сіяння паніки серед населення, за те, що піддав цькуванню людей? Чи хватить духу тепер хоча б записати стрім вибачення, викликати ТСН і так само кричати слова вибачення в камеру? Чи знайде «нову жертву»?

Люди, схаменіться! У важкий час ми повинні бути підтримкою, бо невідомо кому завтра «припишуть» голослівний вирок!»

Мер Конотопа Артем Семеніхін сьогодні, 3 квітня, на своїй сторінці в фейсбуці розмістив наступний докемент.
У ньому вказані ті ж дані людини, але відрізняється він датою, номером і результатом. Який же з результатів достовірний? Сподіваємося дізнатися це сьогодні о 13:00 під час брифінгу в ОДА.
Посилання на пост Семеніхіна
2 комментария

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *