Мер попросив правоохоронців розібратися в ситуації з підлітками на Добровільній

Мер Сум Олександр Лисенко дав доручення розібратися з «прикрим випадком» в НВК № 16 що на Добровільній.

— До мене звернулися глави квартальних комітетів, вони до мене в п’ятницю приходили, я дав доручення управлінню освіти розібратися в конфліктної ситуації між дітьми, — розповів мер під час апаратної наради. — Що там сталося, прикрий такий випадок незрозумілих дій одного колективу дітей там з хлопчиком. Я звертаю увагу поліції, будь ласка, розберіться з цим випадком, в правомірності чи неправомірності даної ситуації, але там збираються люди, люди обурені цією ситуацією, щоб не було такого, щоб потім говорили, що ми не розібралися чи що поліція замовчує це питання. Потрібно розібратися і, будь ласка, потім мені на доповідь.

— Я про цю ситуацію з’ясовувала, — додала заступник начальника управління освіти Тетяна Драга. — Ця ситуація ще з лютого. У поліцію було повідомлено. На той час поліція не відреагувала в достатній мірі.

Ворог біля воріт: Сумський лікар про COVID-19

— Максим Олегович, — звернувся мер до свого заступника Максима Галицькому, — візьміть під свій контроль.

Нагадаємо: в п’ятницю люди збиралися біля НВК №16. Звинувачуючи групу підлітків у хуліганстві і згвалтуванні 6-річного хлопчика. Поліція спочатку відкрила кримінальне провадження за статтею «хуліганство», потім перекваліфікувавши на статтю «згвалтування».

dancor

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *