Мер Сум підписав рішення про передачу землі без аукціону фірмі голови обласної ради

загрузка...

Про це сьогодні, 2 квітня, повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Сумської міської ради Володимир Чепік. 

«Знову про Федорини схеми. Міський голова Лисенко став на бік фірми забудовника голови обласної ради Федорченко і підписав рішення ради в угоду партійним босам від партії «Слуга народу».

Рішення про початок передачі землі забудовнику без аукціону та врахування думки громадськості по вул. Кринична оприлюднено на сайті міської ради.
Цим рішенням більшість мера надало зелене світло брудним схемам оформлення земельних ділянок та майна через так званих «чорних реєстраторів». У Федорченко вся схема проходила через Лебединського реєстратора.

Читати також: На елітний автомобіль Мерседес Вадима Лисого наклали арешт

Саме він зареєстрував право власності за Федорченко на дерев’яний туалет та металевий вагончик. Підставою для реєстрації став запис в реєстр на знесений самим же

Федорченко об’єкт нерухомого майна. На сьогоднішній день об’єкти нерухомого майна на землі комунальної власності відсутні.
Підготував рішення міської ради про скасування дозволу на розроблення проекту землеустрою компанії Федорченко. Подивимось. Чи розберуться депутати з цією аферою від Федорченко? Чи почують думку сумчан? Чи зупинять земельну аферу?», — написав на своїй сторінці депутат СМР.

Возможно, это изображение (текст)

Нет описания фото.

Возможно, это изображение (текст)

Джерело ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *