Ми не можемо забороняти людям приїжджати в Суми (відео)

загрузка...

В’їзд до Сум обмежений, а не заборонений для мешканців інших міст та областей. Про це  розповів голова штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степан Пак.

«Ми не можемо прописати усі випадки в рішенні виконавчого комітету. Ми прописуємо ті, які необхідно для того, аби обмежити. Не заборонити, а обмежити в’їзд, оскільки ми не можемо заборонити повністю — це буде порушувати права громадян України. Але ми звертаємося до громадян міста Суми, до тих, хто збирається з інших областей, особливо з тих областей, де зафіксовані хворі на коронавірус. В такому разі, звертаємось до них, щоб вони обмежили, якщо у цьому не має гострої потреби в’їзд до міста Суми», – сказав Степан Пак.

Доктор юридичних наук вважає сумнівним рішення Сумського виконкому (про обмеження)

За документом, на КПП мають лише опитувати пасажирів авто про місце проживання та місце роботи; цікавитись – чи не були вони часом за кордоном або в інших областях країни, чи контактували вони з людьми, хворими чи з підозрою на коронавірус; мають на КПП також усім вимірювати температуру тіла і проводити санітарний огляд речей і багажу.

Про те, що до Сум не впускатимуть людей, які тут не проживають, не працюють чи не мають нерухомості – у рішенні виконкому не йдеться. Це підтвердили також у поліції: кажуть діятимуть винятково у межах своїх повноважень.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *