На дитсадок у 12-му мікрорайоні потрібно ще 12 мільйонів

Сумське міське УКБ звернулося на планово-бюджетну депутатську комісію міськради з проханням виділити додаткове фінансування на будівництво нового дитсадка на вул. Інтернаціоналістів, 35. На даний момент для того, щоб повністю закінчити цей об’єкт, не вистачає ще 12 млн грн. При цьому 5 млн потрібно на сам будинок і 7 млн грн – на благоустрій території дитсадка (ігрові майданчики, павільйони і т. ін.).

За інформацією начальника УКБ Віталія Шилова, роботи на об’єкті не зупиняються, але ввести його в експлуатацію вони не зможуть до тих пір, поки повністю не розрахуються з підрядником. Відповідно, і відкритися дитсадок не зможе, навіть якщо буде готовий на 100%.

За даними УКБ, на сьогодні в будівництво дитсадка в 12-му мікрорайоні вже вкладено 25 млн грн (на умовах співфінансування з держбюджету і бюджету громади).

Читати також: У Сумах внаслідок ДТП на вулиці Іллінській травмований пішохід (відео)

Якщо міськрада виділить запитувані УКБ додаткові кошти, дитсадок обійдеться в цілому в 37 млн грн. І це не рахуючи, так би мовити, «начинки» (меблів, обладнання, м’якого інвентарю тощо), закупівлею якої займається управління освіти.

На сьогодні профільному управлінню міськрада виділила поки тільки 1 млн грн – на обладнання першого поверху дитсадка, де буде розташовуватися в тому числі харчоблок. На все інше ще теж потрібно буде шукати додаткове фінансування.

shans.com.ua

фото архівне

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.