На Сумщині чоловік сплатив 100 тисяч гривень, аби отримати водійське посвідчення

загрузка...

Оголошений у державі карантин створив для громадянперепони щодо виїзду за кордон. Проте неплатники аліментів, окрім об’єктивних заборон, які є вимушеним заходом безпеки, мають й свої – суб’єктивні, котрі недозволяють їм здійснювати мандрівки.

Накопичений тривалим ігноруванням рішення суду аліментний борг у розмірі понад 68 тисяч гривень став поштовхом для обмеження мешканця Роменського району у правах, зокрема у праві виїзду за кордон, полювання, користування зброєю та керування транспортними засобами.

На Сумщині судитимуть чоловіка, який замовив вбивство батька та сестри

Як розповіла начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, окрім наміру виїхати за кордон, батько двох хлопців збирався отримати водійське посвідчення,проте статус неплатника та накладені державними виконавцями обмеження не дозволили йому здійснити бажане.

Зруйновані борговим тягарем плани, змусили роменчанина повернути своїм хлопцям несплачені аліменти у повному обсязі, а також додати до них понад 23 тисячі гривень штрафу та майже 7 тисяч гривень виконавчого збору. Так загальний виплачений борг батьком сягнув 100 тисяч гривень.

Відтепер громадянин зможе отримати таке жадане водійське посвідчення та вирушити за кордон, як тільки відкриють кордони.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *