На Сумщині за фальсифікацію справи судитимуть заступницю начальника слідчого відділення поліції

загрузка...

Прокуратурою Сумської області затверджено та 15 травня 2020 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно слідчої поліції, яка обіймає посаду заступниці начальника слідчого відділення одного з районних відділень поліції в Сумській області, за обвинуваченням у внесенні до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей та складанні неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, вказана слідча поліції здійснювала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. На підставі зібраних доказів до суду направлено обвинувальний акт стосовно водія авто.

На Сумщині викрили крадія, який в штанях виносив товар з магазинів(відео)

Однак обвинуваченого за вироком суду першої інстанції було виправдано. В обґрунтуванні свого рішення суд послався, зокрема, на те, що слідчий експеримент з підозрюваним та свідком не проводився. Тобто протоколи слідчих експериментів були сфальсифіковані досудовим розслідуванням. Апеляційний суд залишив виправдувальний вирок суду першої інстанції без змін.

У подальшому висновком експерта підтверджено, що підписи свідка та підозрюваного у протоколах проведення слідчих експериментів є підробленими.

Досудове слідство проведено слідчим управлінням Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *