На видачу поки не можна: Сумський виконком відтермінував рішення, ухвалене напередодні

загрузка...

Виконавчий комітет Сумської міськради на позачерговому засіданні 10 квітня відтермінував один з пунктів рішення, яке ухвалили напередодні, — пише Суспільне.

Посадовці одноголосно проголосували за те, щоб магазинам з непродовольчими товарами дозволити працювати після того, як це дозволить місцева комісія ТЕБ та НС.

«Рішення вступає в дію з моменту його прийняття крім пункту 1,9 абзацу 3, який вступає в дію з моменту прийняття рішення відповідною комісією ТЕБ та НС», – звучить рішення.

Також у столиці прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Кабміну розглянути зміни до постанови №1236, які запропонувала Сумська ОДА. Про це йдеться на сайті Сумської ОДА.

Читати також:  У Сумах підприємці перекрили дорогу (відео)

«Ми пропонували внести зміни до Постанови КМУ №°1236, якими визначали за місцевою владою повноваження щодо запровадження протиепідемічних заходів з урахуванням епідеміологічної ситуації та інтересів бізнесу за окремим рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – зазначає голова облдержадміністрації Василь Хома.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *