Національний театр з білопільською «пропискою»

загрузка...

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи на Сумщині, присвоїв  статус національного Сумському обласному академічному театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна.

Під час спілкування з творчим колективом він повідомив про надання театру статусу «Національний», щодо чого підписано відповідний указ Президента.

«Сьогодні ми надаємо статус національного театру. Це – візитна картка культурної Сумщини, тому я всю Сумщину вітаю і Україну в цілому вітаю. Такі речі влада повинна підтримувати. Мені здається, це прекрасна мотивація для всього колективу театру», – сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ в Сумській області.

Все це добре, тільки нагадаємо, що з недавнього часу юридична адреса театру ім.Щепкіна вже не місто Суми, а Сумська обл., Білопільський р-н, село Шкуратівка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 19.  

Але тільки не згадана сільрада,  не облрада (театр є КЗ Сумської облради) і навіть не за програмою президента сьогодні ремонтують театральну площу, а за рахунок бюджету міста Суми, за рахунок звичайних сумчан у яких відібрали 74 млн гривень у вигляді податків від підприємств, реєстрація яких була перенесена в райони області і серед  яких опинився тепер уже Національний театр ім.Щепкіна.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *