Нічому не вчимося! У Сумах скорочують медпрацівників (відео)

загрузка...

47 медичних працівників у Сумах звільнять під час карантину. Замість коментаря журналістам, завідувачка медзакладу викликала поліцію, аби поскаржитися на… звільнених медиків! Детальніше в сюжеті:

У Сумах почали ремонт дорожнього полотна по вул.Харківська (відео)

Сьогодні, 1 квітня, скороченим працівникам міського пологового будинку Пресвятої Діви Марії видали трудові книжки.

Медпрацівники вважають скорочення незаконним, з цього приводу вони писали скарги до органів охорони здоров’я, але безрезультатно. Директорка пологового на запит Sumy.Today скорочення персоналу пояснила так:

Скорочення чисельності та штату працівників пов’язане з проведенням реформування медичної галузі. За результатами проведення економічного аналізу наш заклад змушений провести скорочення через те, що прорахована сума коштів, яка буде надходити від Національної служби здоров’я  пологовому будинку Пресвятої Діви Марії в достатній кількості не буде покривати всі витрати на оплату праці персоналу. . Станом на квітня наш штатний розпис зменшився на 86,25 одиниць, із 360,5, які були на 1 січня, до 274,25 від сьогодні.

На Сумщині затримали гвалтівника

Загальна кількість скорочених працівників становить – 37; з них:

Лікарі – 16

Сестри медичні та акушерки — 10

Молодші медичні сестри – 4

Інші – 7.

Окрім того, 8 чоловік звільнено за п. 6 ст. 36 як не згодні продовжувати роботу через зміну істотних умов праці,

1 — сестра медична;

3 — молодших сестри;

4 – інші.

 Скорочені стерджують, що профспілка відмовилась погоджувати скорочення? Чому тоді людей все ж таки скоротили?

У Сумах убивство: поліція встановлює обставини

Відповідно до ст. 43 Кодексу законів про працю України Рішення виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) про відмову в наданні згоди на розірвання трудового договору повинно бути обґрунтованим. У разі якщо в рішенні немає обґрунтування відмови в наданні згоди на розірвання трудового договору, власник або уповноважений ним орган має право звільнити працівника без згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника). Обґрунтовану відмову профспілка не надала.

У Сумах звільняють з роботи 47 медиків під час карантину

📢 47 медичних працівників звільнять під час карантину. Замість коментаря журналістам, завідувачка викликала поліцію, аби поскаржитися на… звільнених медиків!

Опубліковано Телекомпанія СТС Вівторок, 31 березня 2020 р.

youtube

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *