Офіційно: У Сумах учні початкової школи на тиждень переходять на дистанційне навчання

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про організацію навчання учнів 1–4 класів та вихованців дитячих садків у зв’язку зі стрімким погіршенням епідеміологічної ситуації на території Сумської міської тергромади.

З огляду на ситуацію, члени комісії вирішили запровадити дистанційну форму навчання для учнів 1–4 класів у закладах загальної середньої, позашкільної освіти Сумської міської територіальної громади та продовжити її для учнів 5–11 класів із 31 січня до 4 лютого включно.

Заклади дошкільної освіти на цей період перейдуть на роботу в режимі чергових груп. Відвідування здобувачами освіти спеціальних закладів освіти дозволено, якщо всі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Читати також: Проблема з опаленням Ковпаківського району в Сумах міській владі не цікава. Немає на чому дерибанити? (відео)

При цьому спеціальні заклади освіти повинні неухильно виконувати вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 6 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», дошкільні – вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 25 серпня 2021 року № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (з урахуванням подальших змін).

Щодо закладів спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю – заклади фізичної культури та спорту, як і раніше, їх можуть відвідувати тільки учні-учасники заходів, внесених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022 рік, затверджених наказом Міністерства молоді та спорту України № 4897 від 21 грудня 2021 року.

Відвідування мистецьких шкіл заборонено.

Протокол або Переглянути не завантажуючи

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *