Охоронець сумського собору, якого побив нацгвардієць — помер

загрузка...

Парафіянин Спасо-Преображенського собору Анатолій Борисенко, який постраждав в результаті нападу військовослужбовця Національної гвардії України Павла Мясищева 22 жовтня 2015 року, помер від отриманих травм.

Увага! Поліція розшукує підозрюваного у вчиненні розбійного нападу

В ніч з 13 на 14 травня 2020 помер прихожанин Спасо-Преображенського кафедрального собору м Суми Анатолій Борисенко, якого 22 жовтня 2015 року було побито на території храму, в результаті чого той опинився в комі. Нападником виявився військовослужбовець Національної гвардії України Павло Мясищев, який в нетверезому стані, озброєний холодною зброєю переліз через паркан собору і посварився з потерпілим. В результаті травм, які завдав нападник, він виявився в стані коми. Не приходячи до свідомості, Анатолій Павлович помер в результаті тяжкого порушення здоров’я, яке відбулося в результаті нападу.

Суд виніс вирок і призначив покарання нападаючому у вигляді шести років позбавлення волі.

Відспівування померлого звершив благочинний Сумського міського церковного округу протоієрей Микола Смакоуз в співслужінні міських священиків, який передав слова співчуття від імені митрополита Сумського і Охтирського Євлогія дружині і рідним.

dancor

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *