Перевірки: Робота сумських маршруток у вечірній час та дотримання карантину

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг продовжує посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання карантинних обмежень за дорученням міського голови Олександра Лисенка. Сьогодні, 24-го травня начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

“За період з 17 по 21 травня членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базах ПП «Компол» та ФОП «Масюк». Перевізникам надані рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів. Працівники підприємства забезпечені дезінфекційними засобами, захисними медичними масками.

Читати також: Увага! Субсидію знову нарахують автоматично (відео)

Також був здійснений контроль проведення дезінфекції міського пасажирського транспорту на маршрутах  №18, №22, №59 – ТОВ “Сумипастранс”, ПП “Согор” та КП “Електроавтотранс”. Усього перевірено 20 автобусів.  Під час контролю встановлено, що дезінфекція салонів проводиться згідно з графіком”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Також посадовець зазначив, що на минулому тижні перевіряли роботу маршруток за 11 напрямами у вечірній час.

“Недостатня кількість автобусів була зафіксована на маршрутах: №2,  №22,  №51,  №52. Відсутній транспорт був зафіксований на маршрутах: №6, №7, №21, №56. За результатами перевірок складені акти та направлені перевізникам”, – додав Яковенко.

20 травня також відбулася перевірка 35 автобусів на дотримання перевізниками та пасажирами карантинних обмежень. Представники поліції склали 3 протоколи на водіїв автобусів за порушення карантинних обмежень.

sumypost

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *