“Почали робити й кинули”: мешканці багатоповерхівки у Сумах нарікають на недороблений двір

На неякісний і недороблений “євродвір” нарікають мешканці однієї з багатоповерхівок у Сумах. Чиновники обіцяють завершити роботу, але наступного року. Загалом таких дворів у місті цього року мали ремонтувати 95. 

У дворі п’ятиповерхівки на вулиці Малиновського, 9 у Сумах ремонт двору тривав менш як тиждень. 10 листопада його припинили, говорить мешканка будинку Наталія Феденко.

“Нам пообіцяли це все зробити. Завезли плитку, завезли матеріали, все, почали робити. Куди ідуть фінанси, за які тут мали до кінця зробити? По нашому будинку п’ять таких труб стоїть і ніде немає стоків. І вони привозили ці жолоби, вони тут були, але вони чомусь їх відвезли”, – розповідає Наталія Феденко.

На виїзді з двору гора з відходів бруківки.

На виїзді з двору гора з відходів бруківки.

На стіні будинку розміщена інформація про виконавця робіт. Написано, що керує процесом Олександр Неселевський. Від коментарів керівник відмовився, тільки сказав, що в мерії гроші закінчилися.

Начальник міського управління капітального будівництва Віталій Шилов пояснив, що депутати виділили приблизно половину від необхідних грошей. А щодо відводів, їх доведеться почекати рік.

Читати також: На Сумщині водій скутера збив жінку та втік

“Річ у тім, що водовідводи в розмір плитки не попадають. Тому, спочатку кладеться плитка, а потім вирізається це все і там вже ставляться водовідводи, тому що вони не збігаються за розміром. Ширина плитки – 10 см, а водовідлив – 12 см. Останні 40 об’єктів, які депутатським корпусом виділялись гроші, це виділялося від 30 до 50% від вартості об’єкту”, – сказав Віталій Шилов.

"Почали робити й кинули": мешканці багатоповерхівки у Сумах нарікають на недороблений двір

Згідно з інформацією сайту публічних закупівель “Прозоро”, за проєкт ремонту підприємству “Суми-Южана” заплатили понад 45 тис. грн. Вартість самих будівельних робіт – понад 700 тис. грн, з яких на півмільйона мають їх виконати до грудня цього року і ще на 200 тис. – до грудня 2022.

Джерело: suspilne.media

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *