Подробиці ДТП на СКД у Сумах (відео)

загрузка...

Патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на перехресті вулиць Харківської та Сумсько-Київських дивізій.

На місці автопригоди інспектори виявили дві пошкоджені автівки — ГАЗ 3110 та Renault Megane Scenic. Поспілкувавшись з учасниками автопригоди, вартові порядку з’ясували, що 37-річний водій автомобіля Renault, повертаючи з вулиці Харківської на Сумсько-Київських дивізій, не надав перевагу в русі та допустив зіткнення з автомобілем ГАЗ, водій якого рухався прямо в попутному напрямку.

У Сумах закриватимуть тільки ті підприємства, які порушують карантин (відео)

На водія транспортного засобу Renault патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Та згодом до лікарні за медичною допомогою звернулася пасажирка автомобіля Renault. Наразі за цим фактом проводиться перевірка.

Подробиці ДТП на перехресті вулиць Харківської — Сумсько-Київських дивізій

Подробиці ДТП на перехресті вулиць Харківської — Сумсько-Київських дивізій🔻 https://youtu.be/rxcHGeU2vp8 🔻Патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на перехресті вулиць Харківської та Сумсько-Київських дивізій.На місці автопригоди інспектори виявили дві пошкоджені автівки — ГАЗ 3110 та Renault Megane Scenic. Поспілкувавшись з учасниками автопригоди, вартові порядку з’ясували, що 37-річний водій автомобіля Renault, повертаючи з вулиці Харківської на Сумсько-Київських дивізій, не надав перевагу в русі та допустив зіткнення з автомобілем ГАЗ, водій якого рухався прямо в попутному напрямку.На водія транспортного засобу Renault патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Та згодом до лікарні за медичною допомогою звернулася пасажирка автомобіля Renault. Наразі за цим фактом проводиться перевірка.Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/patrolpolicesumy#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Середа, 14 жовтня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *