Поліція Сумщини заявила, що ніякого зґвалтування хлопчика не було

загрузка...

З учорашнього дня мешканці Сумщини шоковані новиною про зґвалтування 6-річного хлопчика в Сумах. Сьогодні в поліції прокоментували ситуацію, пояснивши, що відкрито кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». А чому тільки за цією статтею? В історії фигурує згвалтування… Ось як це пояснюють в поліції.

Начальник відділу комунікації обласної поліції Володимир Крупецьких повідомив журналістам, що, дійсно, заява про зґвалтування дитини до поліції надходила ще 25 липня. Одразу ж дитину обстежили і факту проникнення не підтвердили. В прокуратурі Сумської області теж стверджують, що відносно дитини не були вчинені жодні інші насильницькі дії сексуального характеру. Тому підстав відкривати кримінальне провадження саме за ознаками подібних злочинів у правоохоронців нібито немає.

У той же час, інформація про знущання (але не сексуального характеру) групою підлітків над хлопчиком, підтвердилась. Наразі поліція розслідує кримінальне провадження за фактом хуліганства, — пояснюють правоохоронці.

На Сумщині суд виніс вирок за вбивство охоронця, який заважав імениннику стрибати на батуті

Принаймні тепер стає зрозумілим чому люди вийшли на акцію тільки 31 липня, хоча заяву до поліції було подано 25 липня. Причина в тому, що правоохоронці не визнають факт зґвалтування.

Продовжуємо стежити за розвитком подій

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *