Посилений карантин у Сумах: чи дотримуються вимог сумчани? (фото)

загрузка...

У Сумах з 3 квітня заборонили відвідування зон відпочинку, парків, спортивних майданчиків та прибережних смуг з метою відпочинку. Таке рішення прийняли на засіданні міськвиконкому 2 квітня, спираючись на рекомендації комісії з ТЕБ та НС. Журналісти проїхалися по таких місцях та попитали людей, чи знають вони про заборони та що думають стосовно них.

У міському парку ім. Кожедуба зранку 3 квітня батьки гуляють із дітьми, вигулюють собак.

У Сумах посилюють карантин

У скейт-парку, який там збудували, катаються на велосипедах, скейтах та самокатах.

Про вчорашню заборону про відвідування місць відпочинку під час карантину люди не чули.

«Ставлюся до цього серйозно, але про те, що з учорашнього дня були якісь зміни, я про це не чула. Маска у мене є, тому тут проблем немає. Ми на свіжому повітрі гуляємо», — говорить сумчанка Ірина.

У Сумах посилюють карантин

Пані Лариса: «Я не чула, може просто по телевізору новини не дивилася. Ну як не відвідувати парки? Дітей потрібно вигулювати. Ви ж розумієте. Я ж прабабуся! У мене душа болить, коли дитина не побуде на вулиці».

Читати також: На Сумщині прикордонники затримали суданця, який хотів нелегально потрапити в ЄС

Додаткові карантинні обмеження діятимуть на території «червоної» зони з 3 до 11 квітня. Якщо ситуація не покращиться, строк дії рішення може бути продовжено.

«У парки ми ходимо на вихідних та і все. Але, якщо багато людей, ми не підемо в скупчення», — каже пані Дар’я.

У Сумах посилюють карантин

Сумчанка Валентина Гур’єна говорить: «Думаю, що потрібно якось трішечки більше виважено до цього ставитися. Тобто якщо в парк виходить родина, яка все одно спілкується у своєму тісному колі, то немає нічого поганого в тому, що вони вийдуть на свіже повітря. А якісь масові заходи або великі скупчення людей, на мою думку, все-таки заборонити потрібно, тому що ситуація — надскладна і вона погіршується кожного дня».

За інформацією речника Нацполіції Сумщини Володимира Крупецьких, 3 квітня протягом дня на вулицях міста патрулюватимуть 34 наряди поліції, два автопатрулі та 14 нарядів Нацгвардії. Скільки буде складено протоколів щодо порушення правил карантину, обіцяв розповісти 5 квітня.

Джерело suspilne

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *