Ремонт в лікарні №4 у Сумах проводиться халатно

загрузка...

Нет описания фото.

Про це в Фейсбуці повідомила депутат Сумської районної ради Юлія Вітовська, яка працює в міській лікарні № 4 медсестрою.

«Відремонтований в цьому році коридор 4-ї лікарні…між зйомками цих двох фотографій пройшло трохи більше тижня.

Нет описания фото.
після ремонту

Наочно видно те, що в зв‘язку з високою вологістю грибок на стелі розходиться все більше. При вході в корпус відчувається жахливий запах цвілі яким приходиться дихати і медикам, і хворим.

Після моєї публікації про хід ремонту в четвірці єдине що змінилося, це те, що будівельники позамикали всі входи до відділень які знаходяться в роботі-головний прораб дав вказівку нікого не впускати на ті території, та питання до адміністрації про те, хто я така, і чому я дозволяю собі вільно писати про ці питання)

Було озвучено те, що робота будівельників не оплачується з літа, і люди працюють практично безоплатно! І «Якщо вас не влаштовує якість виконаних нами робіт, шукайте іншого підрядника»(с)

Немовля у комі в Сумах: прокуратура відкрила провадження щодо медиків

Вважаю за необхідне написати депутатський запит до управління міського відділу охорони здоров‘я з уточненням суми виділених на ремонт корпусу коштів, та ознайомленням з договором про ремонтні роботи і терміном їх завершення.

До речі, мер міста Суми приїздив на урочисте «відкриття» половини неврологічного відділення перед виборами, хіба не «перерізав червону стрічку»…вибори скінчились-за лікарню забуто!
Олександре Миколайович, Вас за руку привести в лікарню щоб Ви врешті зайнялись не самопіаром, а своїми прямими обов‘язками?!» — написала вона.

 

На изображении может находиться: текст

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *