Ринку в центрі Сум знову пригрозили демонтажем

На апаратній нараді в Сумській мерії, 24 травня, начальник міськвідділу торгівлі Олег Дубицький знову відзначив незадовільну роботу ринку «Суми Тобакко» в самому центрі Сум — на перехресті Набережної р. Стрілки і пров. 9 травня. «Діяльність ринку не відповідає вимогам роботи ринків в обласному центрі. Місця не обладнані, немає каналізації, не встановлені контейнери для ТПВ, асфальтове покриття пошкоджене, в загальному там немає ні санітарних, ні протипожежних умов », — зазначив чиновник.


На це мер Сум Олександр Лисенко заявив, що треба не просто відзначати жахливе становище справ, а писати службові записки і виносити пропозицію про закриття цього ринку. «І взагалі, давайте не робити підроблення — це ніякий не ринок! Можливо, він колись так називався. А зараз власники нічим не займаються. Там залишилися столи, і там роблять все, хто що хоче. Треба повністю демонтувати цю територію. Ми розробляємо проект реконструкції всієї цієї зони на Набережній р. Стрілки. На місці цієї ділянки має бути щось цивілізоване — швидше за все, там буде частина вільної зони, щоб люди могли відпочивати, і частина — парковки », — уточнив він.

Читати також: Перевірки: Робота сумських маршруток у вечірній час та дотримання карантину

На це Олег Дубицький тільки руками розвів: «Та ми вже не один рік пишемо доповідні! Договір оренди ділянки не продовжено, але колишній орендар звернувся до суду, йдуть судові тяжби ».

Дивно, але на одному з останніх виконкомів самі ж представники Сумської міськради якраз і зняли питання про демонтаж цієї території з порядку денного. Знову у мера Сум права рука не знає, що робить ліва?

ВШ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *