Шахраї в Сумах: як «Спарта» перетворилася на «Сопілочку»

На изображении может находиться: 5 человек, люди на сцене, люди стоят и на улице

Суми — місто див. Суми не схожі на жодне інше місто. І я вам зараз поясню чому. Вчора розмістив новину про благодійний фонд «Спарта», представники якого в центрі Сум здійснювали збір коштів для дитини, на яку вже давно не збирають кошти !!!

Детальніше:Гарна музика в центрі Сум: але для кого фонд збирає гроші? (відео)

На жаль, на цю новину не звернули уваги правоохоронні органи, але, судячи з усього, вона не пройшла повз людей, які приїхали до Сум з Одеси. Тому що сьогодні я знову побачив на тому ж місці тих же двох молодиків, які представляли вже благодійний фонд «Сопілочка» і збирали гроші вже для іншої дитини. На цей раз я побачив з ними людей, які з коробками заходили в маршрутки.

УВАГА! БФ «Сопілочка» зареєстрований в Одеській обл., Татарбунарський район, м. Татарбунари, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ТУРА, будинок 59. Так ось за цією адресою ніякого БФ немає. Немає у фонду свого сайту, нічого у них немає, крім рахунку в банку.

На изображении может находиться: текст «ольга черныш этот благодийный фонд зарегистрирован B г. татарбунары, ул. B. стуса, 59. позвонила только что другу из татарбунар он сказал что по этому адресу нет никакого фонда. вот и думайте»

20 лютого представники фонду заїхали до Чернігова. Після того, як в соцмережі мешканці Чернігова почали ділитися інформацією про сумнівний фонд, чернігівські правоохоронці самі приїхали, перевірили документи  у «музикантів».

Автор: Natasha Voskresenska-PavlenkoБіля ЦУМу облаштована імпровізована сцена і пані співає пісні. Каже, що метою…

Опубліковано Чернігівський Кисіль Четвер, 20 лютого 2020 р.

Правоохоронці склали протокол про адміністративне порушення за ст. 152 КУпАП та змусили згорнути палатки із звукопідсилювальною аппаратурою, після чого ті звалили з міста.

На вулиці Чернігова вийшли «благодійники» з Одеси просити гроші на лікування дітей

Але в Сумах мабуть можна все. Відкрито обманювати сумчан, користуючись їхніми почуттями і прикриваючись фотографіями хворих дітей.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *