Станом на 12 травня на Сумщині 157 випадків COVID-19: у Сумах 2 нових

загрузка...

Про це сьогодні, 12 травня, на апаратній нараді в мерії, яка проходить в онлайн-режимі, повідомила в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

— По Сумській області 157 підтверджених випадків, з них 4 померлих, 74 видужали, — доповіла вона. — Контактних з підтвердженими 773 людини. Спочатку тестування в Сумах зареєстровано 38 осіб з позитивним ПЛР-дослідженням на коронавірус, — доповіла вона. — Серед них 33 дорослих і 5 дітей. 9 осіб на сьогоднішній день одужали, четверо з них були на стаціонарному лікуванні, п’ять лікувалися амбулаторно. Минулого тижня в місті зареєстровано 23 випадки захворювання коронавирусной хворобою. За сьогодні вже 2 випадки ми теж маємо.

Смертельна ДТП: на Сумщині затримано водія, який збив людину з інвалідністю

На сьогодні на лікуванні 29 хворих: 5 дорослих в обласній інфекційній лікарні, решта на амбулаторному лікуванні на самоізоляції, в тому числі 5 дітей і 19 дорослих. 124 людини є контактними з підтвердженими випадками. Також сьогодні у нас 5 підозр. Всі вони на амбулаторному лікуванні. І по ним також є 5 контактних осіб.

dancor

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *