Станом на 22 червня на Сумщині 258 випадків COVID-19: за добу нових -1

загрузка...

Про це сьогодні, 22 червня, на апаратній нараді в мерії повідомила в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

— Минулого тижня в Сумах зареєстровано 4 випадки захворювання коронавирусною хворобою, — почала вона — Все четверо дорослі, один з них знаходиться в обласній інфекційній лікарні. Також 4 людини минулого тижня одужали, серед них одна дитина, яка була на лікуванні в дитячій лікарні. Всього з початку тестування в Сумах зареєстровано 67 осіб з позитивним ПЛР-дослідженням: 59 дорослих і 8 дітей. 68,7% на сьогодні вже вилікувалися — це 46 пацієнтів, 14 з яких лікуйся стаціонарно.

Система «охорони здоров’я» або шокуючі умови в районній лікарні на Сумщині

На сьогодні на лікуванні 21 осіб: 6 дорослих в обласній інфекційній лікарні, 15 осіб лікуються амбулаторно, серед них двоє дітей. Контактних з підтвердженими випадками 212. Також на сьогодні 23 людини з підозрою на COVID-19,  з яких 9 стаціонарно в обласній інфекційній лікарні і 10 дітей в дитячій лікарні (8 з них їх районів Сумської області).

У Сумській області за минулий тиждень захворіло 30 осіб. На сьогодні підтверджено 258 випадків COVID-19 , 5 з них померло, а 182 людини вилікувалися.

dancor

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *