Сумчани перекривали дорогу, вимагаючи ввімкнути їм воду (відео)

загрузка...

Сьогодні, 24 липня, в Сумах по вул.Героїв Крут мешканці обласного центру перекрили проїжджу частину. Акція проходила на пішохідному переході, який розташовано поруч із зупинкою «Озерна».

Як виявилося, учасники акції — власники квартир у  будинку по вул.І.Сірка 34/2 де немає води. Оскільки звернення до всіх інстанцій не закінчилися нічим, крім обіцянок, сумчани пішли на такий на радикальний крок.

При цьому патрульна поліція професійно і оперативно розгортала транспорт в об’їзд, таким чином тільки тролейбуси припинили свій рух.

На плакатах були написи: «COVID-19 є, а води немає», «Лисенко, дай команду! Включи воду! »,« Мер в місті є, а господаря немає » тощо.

Слід зазначити, що акція була нетривалою. Поки вона відбувалася, представники мешканців повернуся із зустрічі з міським керівництвом і повідомили, що на місце проведення акції буквально через 5 хвилин прибуде Віктор Федорченко, директор компанії забудовника.

І дійсно Віктор Михайлович приїхав. За його словами, він виконав всі умови КП СМР «Міськводоканал», крім …

-Є умови, які водоканал вимагає виконати, крім тих, які стосуються підготовчих робіт по запуску в будинок води. Це десь ще щось побудувати або провести. Я можу це зробити, але за це доведеться платити тим, хто купує квартири. І ось в цьому вся проблема. Сьогодні ми почнемо підготовчі роботи, промиємо систему, візьмемо пробу води і максимум у вівторок можете перевозити меблі.

У Сумах п’яний водій намагався втекти від поліцейських (відео)

При цьому Федорченко в присутності учасників акції подзвонив меру Сум і той підтвердив слова забудовника. Люди навіть почали вигукувати що проголосують…Ну, ви зрозуміли.

Перш ніж розійтися, люди пообіцяли, що якщо води не буде у вівторок, то в середу вони знову перекриють дорогу до будівництва яке проводить компания Федорченко і на цей раз до повного вирішення питання.

Ми звернулися в КП «Міськводоканал», да надали такий коментар:

«Нове будівництво 5-го багатоквартирного житлового будинку по вул. Інтернаціоналістів, 35 (присвоєна адреса вул. Івана Сірка, 34/2) не введено в експлуатацію, а отже немає законних підстав для підключення об’єкта до інженерних мереж. Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю відмовлено у видачі сертифікату через ряд порушень: не в повному обсязі подані документи, виявлено недостовірні відомості у поданих документах та невідповідність об’єкта проєктній документації та вимогам будівельних норм. Отримання зареєстрованого сертифікату є підставою для укладення договорів про постачання будинку необхідних для його функціонування ресурсів – води, газу, тепла, електроенергії. Після введення будинку в експлуатацію його підключення буде здійснено відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»»

Опубліковано Один дома Сумы Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *