Сумчани прибрали зону відпочинку на березі Псла

загрузка...

Зону відпочинку на березі Псла біля Харківського мосту в Сумах прибрали 18 серпня ввечері сумчани. Акцію з очищення території організували в Центрі дозвілля молоді.

Розмістили оголошення в соцмережах. На прибирання узбережжя Псла зібралися до двадцяти сумчан. Співорганізатор акції Владислав Первухін розповів, що організовують подібне прибирання не вперше.

«У нас були екосплави річкою, коли ми виловлювали і ПЕТ-пляшки, і пакети, цілі пакети зі сміттям. Ми нещодавно проводили тут захід і зрозуміли, що пляж у самому центрі міста, який кори тується популярністю, в такому страшному стані», — розповів Первухін.

Катерина Журавльова розповідає, що заклик прийти на прибирання побачила в соцмережах і за півгодини вже була на місці.

загрузка…

«Нам розповіли про територію, яку ми повинні прибирати, потім все це віднести до спеціальної машини, яка відвезе всі ці відходи на сортувальну станцію, там його сортуватимуть на різні види сміття», — розповідає Катерина.

«Я сама інколи прибираю. Вигулюю собаку, беру Із собою пакет, рукавички, і прибираю. Сміття дуже багато, двірники не справляються.

На Сумщині громадянина судитимуть за ухилення від сплати податків

Інколи можу щось десь поприбирати, і через тиждень все знову буде засміченЕ», — говорить ще одна учасниця прибирання Кароліна Ткаченко.

Авторка — Анна Книш suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *