Сумчанин на відео показав, що від КПП в Сумах немає ніякого толку (відео)

загрузка...

Відео від нашого підписника зняте сьогодні, 27 березня, о 10:30.

Автор розповідає, що пост, який має перевіряти усі проїжджаючі авто на вулиці Герасима Кондратьєва не виконує свої обов’язки. На відео видно, що транспортні засоби зупиняються, але ніякого контролю не відбувається.

Нагадаємо, 25 березня Виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах до Сумської ОТГ:
⠀-вул. Роменська (біля розворотного кільця громадського транспорту в районі будинку № 93);
⠀-вул. Білопільський шлях (в районі будинку № 38);
⠀-пр-т Курський (біля перехрестя «пр-т Курський — вул. Брянська»);
⠀-вул. Баранівська (на кінцевій зупинці громадського транспорту);
⠀-вул. Харківська (в районі розворотного кільця громадського транспорту);
⠀-вул. Г. Кондратьєва (біля будинку № 189).

Вони мали почати роботу з 26 березня. До обов’язків чергових входить перевірка документів, санітарний огляд речей та транспорту, вимірювання температури тіла.

Контроль на в’їздах до міста мав би запобігати поширенню коронавірусу, але не усі добросовісно виконують свої обов’язки.

View this post on Instagram

📰Новини Як працює блокпост у Сумах ⠀ Відео від нашого підписника зняте сьогодні, 27 березня, о 10:30. ⠀ Автор розповідає, що пост, який має перевіряти усі проїжджаючі авто на вулиці Герасима Кондратьєва не виконує свої обов'язки. На відео видно, що транспортні засоби зупиняються, але ніякого контролю не відбувається. ⠀ Нагадаємо, 25 березня Виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення контрольно-пропускних пунктів на в'їздах до Сумської ОТГ: ⠀ -вул. Роменська (біля розворотного кільця громадського транспорту в районі будинку № 93); ⠀ -вул. Білопільський шлях (в районі будинку № 38); ⠀ -пр-т Курський (біля перехрестя «пр-т Курський — вул. Брянська»); ⠀ -вул. Баранівська (на кінцевій зупинці громадського транспорту); ⠀ -вул. Харківська (в районі розворотного кільця громадського транспорту); ⠀ -вул. Г. Кондратьєва (біля будинку № 189). ⠀ Вони мали почати роботу з 26 березня. До обов'язків чергових входить перевірка документів, санітарний огляд речей та транспорту, вимірювання температури тіла. ⠀ Контроль на в'їздах до міста мав би запобігати поширенню коронавірусу, але не усі добросовісно виконують свої обов'язки. ⠀ 🔎Подробиці: www.t.me/sumygo

A post shared by SUMY GO (@sumygo) on

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *