Сумчанин намагався розібрати огорожу майданчика для ТПВ

загрузка...

Починається дачний сезон. І тягнуть деякі сумчани на дачу до себе все, як ворони в гніздо. Вчора один з жителів обласного центру, намагався розібрати огорожу майданчика для ТПВ, але був вчасно зупинений небайдужими громадянами. Про це написали представники компанії А-Муссон написали в фейсбуці.

«Вранці 24 березня 2020 року до офісу ТОВ «А-МУССОН» зателефонувала сумчанка з повідомленням, що її чоловік зупинив зловмисника, який зламав і намагався вкрасти огорожу на контейнерному майданчику за адресою Марко Вовчок, 11.

Чоловік, який проживає у будинку 7 на вул. Марко Вовчок, став свідком, як зловмисник псує і намагається вкрасти огорожу з майданчика, не розгубився, вийшов і прогнав злодія, а дві секції огорожі забрав до себе у підвал.

Керівництво і особисто засновник ТОВ «А-МУССОН» Анатолій Маковський дякує сумчанам за уважність, небайдужість і хоробрість у прикрій ситуації. Сподіваємося, що подібна ситуація не повториться. Відповідне звернення направлене до поліції з проханням знайти зловмисника з метою попередження подібних злочинів.» -йдеться в повідомленні.

Обережно! У груші з Китаю виявлено хлорпірифос

Все добре в цій новині, крім одного. Могли б небайдужому сумчанину на знак подяки подарувати місяць безкоштовного обслуговування. Це б стимулювало сумських пенсіонерів пильнувати за цілісністю подібних об’єктів

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *