Сумчанка вимагає від КП СМР «Паркінг» вибачень і — нову урну!

Проблема відсутності урн на зупинках громадського транспорту в місті Суми піднімається практично щороку.

Було також звернення в системі електронних петицій. Проблему вдалося усунути лише частково. У центрі майже на всіх зупинках з’явилися урни, але ось на околицях міста,  як і раніше, їх немає.

Сумчани, які хочуть бачити своє місто чистим, втомилися чекати від влади будь-яких дій і встановили свою урну на зупинці по вул.Нахімова.

Хіба це погано, коли мешканці міста дбають про чистоту там, де міська влада та комунальні підприємства міста Суми цього не роблять?

У Сумах обстежили аварійний міст. Влада ігнорує проблему… [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-obstezhili-avarijnij-mist-vlada-ignoruie-problemu/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але урна, яку встановили сумчани, була викинута… І ким? Працівниками КП «Паркінг», того самого КП, за яким закріплені зупинки в місті, яке так і не спромоглося поставити свою урну на зупинці. Про це на своїй сторінці в фейсбук написала сумчанка Наталія Дворниченко.

«Ганьба працівникам КП «Паркінг»!!!
Сьогодні вранці виявили,що урна для сміття що забетанована біля зупинки Автобуса N67 вул. Нахімова, варварські вибита і відтягнута на сміттєвий майданчик. Люди бачили як працівники КП «Паркінг» тягли урну з бетоном на смітник. До цього мешканці нашого будинку намагалися ставити відро для сміття, бо сміття там було постіно. Кидають використані автобусні квитки, обгортки від цукерок т.і. Ці ж горе працівники і відро забрали.

Зробили урну, забетоніровали, було всім зручно окрім горе працівників КП.
Оце пишу і думаю :ти робиш щоб наше місто було чистим, квітучим ,  а прийде бидло з КП » Паркінг» одним махом довбане… Так, це ж йому не будувати !!! Дурна сила є, а розуму немає. Урну притягли на місце на зупинку і якщо це бидло не установить її на місце там де вона була, і не вибачиться перед нами за ганебний вчинок я вам зроблю «веселее життя»,що ви будете на зупинках днювати і ночувати. Не будете у траву сміття смітати і пакети із сміттям на зупинці залишати . Буде порядок.»- написала сумчанка.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *