Суми посіли четверте місце у рейтингу міст, які успішно здають майно в оренду

Прозорро.Продажі проаналізувало результати онлайн-торгів з початку року, повідомляє UBR.

За підсумками першого кварталу 2021 року найуспішніше комунальне та державне майно здавав в оренду через онлайн-аукціони місто Борислав (Львівська область). Населений пункт вперше скористався онлайн-торгами, показники яких забезпечили йому рейтинговий бал 1,91.

В результаті проведення 10 перших торгів місто буде додатково отримувати 42 тис. грн на місяць. Про це свідчить інформація ДП «Прозорро.Продажі».

Київ, який очолював рейтинг в IV кварталі 2020 року, на цей раз виявився на другому місці з балом 1,82. З січня по березень 2021-го столиця оголосила 154 аукціону з оренди, 124 з яких були успішними, тобто 82%. За їх підсумками місто отримуватиме 1,7 млн грн на місяць.

Читати також: Допоможіть встановити особу учасника ДТП, який залишив місце події

На третє місце піднявся Бориспіль — 1,54 бала. Місто провів 46 успішних аукціонів з 63. Дохід склав майже 933 тис. грн/міс.

Четверте місце в рейтингу дісталося Сумам з оцінкою 1,5. Місто провів 54 успішних аукціону з 66. Дохід — більш 354 тис. грн/міс.

П’ятірку лідерів замикають відразу два міста — Ужгород і Енергодар. Вони набрали однакову кількість балів (1,43). Дохід Енергодара — 80,3 тис. грн/міс., Ужгорода — 162 тис. грн.

Аналітики «Прозорро.Продажі» склали рейтинг на основі показників, які найкраще відображають ефективність проведення аукціонів: відсоток успішних торгів і рівень конкуренції щодо міста-лідера в цьому кварталі.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *