Сумська мерія знову зібралася боротися зі стихійною торгівлею

За розпорядженням очільника Сум Олександра ЛИСЕНКА в Сумах створили тимчасову комісію з питання недопущення стихійної торгівлі на території Сумської міської територіальної громади, а саме: біля закладів освіти, розташованих по вул. Шевченка і вул. Засумська.

Розпорядження видано на виконання рішення міської ради № 2557-МР «Про депутатський запит депутата Губської І.О. щодо стихійної торгівлі на вулиці Шевченка у місті Суми», недопущення стихійної торгівлі у невстановлених місцях і сприяння забезпеченню громадського порядку біля закладів освіти.

Згідно з документом, члени тимчасової комісії відповідно до графіків проводитимуть рейди з виявлення стихійної торгівлі за вищевказаними адресами, застосовуватимуть регламентовані чинними нормативними документами заходи щодо впровадження превентивних заходів, спрямованих на недопущення торгівлі з рук у невстановлених місцях та запобігання реалізації небезпечних товарів, а також проводитимуть інформаційну, консультативну роботу серед населення та суб’єктів господарювання в частині роз’яснення вимог нормативно-правових актів України щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях та дотримання встановлених нормативних вимог реалізації продукції на території міста.

Читати також: На Сумщині фура зіткнулася з легковиком: загинув 20-річний хлопець

До складу комісії увійшли посадові особи міської ради – спеціалісти управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, а також дільничні офіцери поліції відділу превенції Сумського РУП ГУНП в Сумській області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *