Чому Сумська міська рада не прийняла рішення закрити дитячі майданчики?

загрузка...

Благодійний фонд «Бізнес — місту» звернувся до домоуправителів, голів ОСББ та усіх ініціативних та відповідальних громадян з проханням розклеїти на дверях під’їздів своїх будинків. Протоколи поводження при пандемії та закрити дітячі майданчики чи допомогти це зробити комунальникам.

«Шановні домоуправителі, голови ОСББ та усі ініціативні та відповідальні громадяни!

В’їзд до міста Суми перекрили, але поки що тільки на словах

Звертаємося до вас із проханням про допомогу.

1. Просимо вас завантажити Протоколи поводження при пандемії та розклеїти їх на дверях під’їздів своїх будинків. Протоколи за посиланням https://dropmefiles.com/gohki . Це допоможе ще раз нагадати мешканцям, яких саме правил, визначених на період карантину, необхідно дотримуватися.

2. У більшості міст України прийняли рішення закрити дитячі майданчики, загородивши доступ стрічкою. І хоча Сумська міськрада ще не прийняла цього розумного рішення, ми просимо вас самостійно зробити це у ваших дворах та поблизу.

3. Як відомо, люди похилого віку знаходяться в підвищеній зоні ризику. Не всі з них мають родичів або доглядачів, здатних регулярно їх відвідувати, закуповувати продукти. Якщо ОСББ або сусіди зможуть їм допомагати із закупами, це значно зменшить ризики.

З повагою, Оперативний штаб протидії пандемії короновірусу благодійного фонду «Бізнес – місту»»

rama

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *